Начало форум Архив Архив - ForumsLeague 2016/17 Дискусия на текущите съобщения

scoot.bg

Дискусия на текущите съобщения

Коригирах, благодаря!
Титла, Купа, битка до последната минута...
Our greatest glory is not in never falling but in rising every time we fall.

Боби, чета горе в дисцип решенията, че "единствено адекватното поведение на хора от двата отбора са предотвратили по-сериозни събития". Та питането ми е следното - след като лигата подкрепя такива "адекватни поведения" защо когато вратар изтича до центъра за да разтърве разярен Бобър с друг пичага получава картон за тва, че не си седи под гредата?! Или само полевите играчи имат право да разтървават съотборници? :roll: :lol:
FEN - gonim vtoroto!! САМО ЛЕВСКИ - ЕМБЛЕМАТА Е ЕДНА!!

Много съжалявам да прочета, че си получил картон за такова нещо. Би ми било интересно да видя дали има запис от мача? Иначе един от хората, които са спомогнали много в конкретния случай си е бил точно Роджи... така че евала му и на него!

ups ФФК ХардуерБГ Аватар

До колкото съм запознат може да се оспори картон

Ще потърся. И на мен ми е доста любопитно колко "бойно" съм изглеждал отстрани :lol:
FEN - gonim vtoroto!! САМО ЛЕВСКИ - ЕМБЛЕМАТА Е ЕДНА!!

Benito СФК Берое

mladostbg написа:
Коригирах, благодаря!

Не точно. http://forumsleague.org/index.php?optio ... =22#jl_top Лидер Надеждва все още имат два мача този кръг, а Ливърпул нула.
Изображение
Изображение

Втори опит :)

magichkoz Слабаците Аватар

Поздравления за снимките , най-накрая ! Супер е !
Няма купа , няма титла , само синя тишина............

Viktor_LFC Ливърпул България Аватар

Пичове,
Не че нещо ама, нито записите работят, както трябва, нито снимките. Няма ядове, защото играем за удоволствие, но обещавате неща, които не можете да изпълните. Налага се да ви оправдавам постоянно ...

Sepulture ОЧЗ Меджик Аватар

Напоследък и аз не мога да сваля мачовете по "нормалния" начин. Използвай този линк, като само смениш хиксовете с името на файла от вашия мач:
http://forumsleague.org/Download/video/XXXXXXX.mp4

Какво не им е наред на снимките? За мачовете - няколко човека репортуваха, че са се оправили нещата след последната намеса. Ако мачът прекъсне, като го пуснете да се тегли отново, не продължава ли оттам, докъдето е стигнал?

Sepulture ОЧЗ Меджик Аватар

Точно днес един от нашите се оплака, че не може да го свали. Аз не съм и пробвал, направо си ги свалям през "алтернативния" линк.
(снимките са си напред, поне които съм гледал)

Viktor_LFC Ливърпул България Аватар

mladostbg написа:
Какво не им е наред на снимките? За мачовете - няколко човека репортуваха, че са се оправили нещата след последната намеса. Ако мачът прекъсне, като го пуснете да се тегли отново, не продължава ли оттам, докъдето е стигнал?

Снимките са ОК. Извинявам се, не бях проверил. Със записите продължава да има проблем.

ups ФФК ХардуерБГ Аватар

И при мен и последно време си ги свалям по този начин

Simply_Red Ливърпул България Аватар

Sepulture написа:
Напоследък и аз не мога да сваля мачовете по "нормалния" начин. Използвай този линк, като само смениш хиксовете с името на файла от вашия мач:
http://forumsleague.org/Download/video/XXXXXXX.mp4

При мен не се свалят по никакъв начин какво ли не опитах и всеки път греда :?
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Архив - ForumsLeague 2016/17